IMG 4232 02 1600x200

Akce ZŠ 2016-2017

pik 002Konec školního roku se blížil, ale nás stále čekaly další zážitky, mezi nimi výlet na Levý Hradec s piknikem, volnou hrou a objevováním tajných zákoutí bývalého sídla Přemyslovců. Ve stínu stromů, s chlazenou limonádou a melounem nám nevadilo ani třiceti stupňové horko.

(22.6.2017)

cukr 001Na den dětí nás paní učitelka vzala do cukrárny. Vydali jsme se autobusem do Roztok na náměstí, kde mají dobrou zmrzku.

Každý si mohl vybrat, měli jahodovou, vanilkovou, čokoládovou, melounovou nebo šmoulovou. Do kelímku či kornoutku. Paní učitelka a asistenti si dali dortík.

Než jsme se vydali autobusem zase zpátky do školy, byli jsme ještě na hřišti a taky krmit ovečky.

P.S.: Nee, tati. Šmoulová je vanilková s modrým barvivem a ne z rozmixovaných šmoulů!!!

(1.6.2017)

obch 001„Dobrý den, co to bude prosím?“ Tak asi takto začínala naše hra na obchod. Nejprve jsme ale museli doma nasbírat prázdné obaly z mléka, pasty a dalších věcí co denně potřebujeme. A umýt! Byla to zábava, jednou kupovat a platit, pak obsluhovat, účtovat. A jej hele, už si umíme poradit v obchodě a můžeme pomoci rodičům.

6.2. - 10.2.2017

baz 001Blíží se Vánoce. Listí opadalo, příroda usíná. Ale naše škola ne. Budeme muset přikoupit pár pomůcek a tak si zkusíme na ně vydělat. Rodiče a přátelé naší školy donesli co jednomu přebývá a druhému schází a taky něco napekli. Na bazárku si zkoušíme naše prodejní dovednosti. Penízky cinkají a pak ještě kulturní vložka hudební rodiny Vytisků. Rodiče si začínají říkat „Ty“ a ne „Vy“, stejně jako mi kamarádi spolužáci. Večer padáme do postelí unavení, ale spokojení.

1.12.2016

pizz 001Matika a čtení jsou super, ale dnešek byl lepší. Z domu jsme si přinesli zástěrky a paní učitelka přinesla suroviny. Na pizzu.

Nejprve jsme zadělali a uváleli těsto. Pak jsme na to dali šunku a sýr, na to rajčátka a papriku. A navrch sýr. Paní kuchařky nám pizzy upekly a pak jsme je snědli.

Všem moc chutnalo. A měli jsme i bezlepkovou.

(další fotografie v galerii)

Joomla templates by JoomlaShine