Milí rodiče a přátelé školy,

naše škola se i letos rozhodla pro již tradiční sběr papíru na konci školního roku.

Ve dnech 24. – 26. 6. 2024 bude možné přinést vytříděný papír za branku mateřské školy. Tentokrát nebudeme mít k dispozici velkoobjemový kontejner, proto vás prosíme o svázání nebo zajištění papírového odpadu třeba provázkem. Přinést můžete: staré noviny, časopisy, lepenku, kancelářský papír. Do sběru naopak nepatří kopíráky, laminované papíry, voskové papíry a šanony (vše co nelze rozpustit ve vodě).

Vytříděný papír bude zrecyklovaný papírnou Huhtamaki, která vyrábí krabičky a proložky na vejce, ovoce a fixační části obalů na elektroniku. O využití finančních prostředků získaných sběrem papíru rozhodnou žáci naší základní školy při žákovské radě.

Podpořte, prosím, naše děti sběrem papíru! 😊

Sběr papíru