Milí rodiče,

sdílíme zprávu od Spolku rodičů ZŠ, který pořádal včerejší krásnou akci Zahradní slavnost na konci školního roku. Jsme moc rádi, že při naší škole funguje aktivní spolek rodičů a budeme se moc těšit na další společnou spolupráci!

Milí rodiče,
Rádi bychom vám poděkovali za včerejší příjemné odpoledne na Ostroffě a věříme, že jste si Zahradní slavnost užili stejně jako my. Velké poděkování patří také dětem ze školy i školky, které si pro nás společně s pedagogy připravily krásné vystoupení, obci a panu starostovi za podporu a také rodičům, kteří nám pomohli s přípravou. Děkujeme!

Přikládáme první fotky z akce a pokud někdo budete chtít nasdílet své, budeme rádi.

Přikládáme také odkaz na sekci webu, kde najdete základní informace o Spolku rodičů ZŠ Hnízdo a pokud ještě někdo není členem a rád by se zapojil, dejte nám, prosím vědět. https://skolaunetice.cz/spolek-rodicu/

Kontakt: spolekrodicu.hu@seznam.cz

Spolek rodičů má také FB stránku, ke které se můžete připojit: https://www.facebook.com/share/de5hEY6NqcTHtnUK/

Přejeme všem krásné prázdniny a budeme se těšit v novém školním roce!

Za Spolek rodičů ZŠ Hnízdo,
Zita Hájková, Jana Hacmacová a Lucie Grošaftová